KURUMSAL

1997 yılında Cemaleddin Zeytünlü tarafından ZEYTÜNLÜ ELEKTRİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurulan firmamız

Her türlü tesisin elektrik enerjisi ihtiyaçları doğrultusunda işin temelinden başlayarak projelendirme, malzeme tedariği, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri veren ZEYTÜNLÜ ELEKTRİK uzman teknik kadrosu ve deneyimli çalışma ekibi ile ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede hizmet üretmektedir. Ayrıca üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamış olup, yıllar sonra dahi yaptığı taahhütlerin arkasında olarak müşterilerine güven vermektedir.
Gelişen teknolojiye paralel olarak kendisini yenileyerek, nitelikli işçilik ve mühendislik hizmetleri ile uygun fiyat unsurlarını başarıyla birleştirmeyi hedefleyen şirketin temel politikası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan en uygun çözümleri üretmek, her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında teslim etmek, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir.
ZEYTÜNLÜ ELEKTRİK koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörünün öncü şirketlerinden biri olma hedefi doğrultusunda elektrik taahhüt piyasasında gücünü artırmaya devam etmektedir.
İletişim


Merkez

Etkileşimli olarak proaktif “kutunun dışında“ düşünmeyi koordine edin.
0532 201 82 88

www.zeytunluelektrik.com

[email protected]

KONUM

Bize ulaşmak için
Bize Ulaşın

Bizi takip edin