Enerji Müsaade Belgesi Temini

Enerji müsaadesi, herhangi bir yapı, tesis için veya geçici süreli ihtiyaç için talep edilen enerjinin bağlantı noktasının (havai hat şebekesi, saha dağıtım panosu, trafo AG panosu veya müstakilen tesis edilen trafo), kablo/iletken kesit ve standartlarının, tayin ve tespitidir.

O.G. ENERJİ TEMİNİ & DAĞITIMI

Orta gerilim dağıtım çözümleri kapsamında gerilim seviyesi 1kV’dan 52 kV’a kadar olan enerji dağıtım sistemlerinde ihtiyaca uygun çözümler üretmekteyiz. Yeni Trafo tesisi veya güç arttırımı için ilk aşama ihtiyaç olan güçü hesaplayarak trafo gücüne karar verilir. Daha sonra enerji müsade belgesi müracatı yapılmalıdır. Enerji müsade belgesindeki şarta göre orta gerlim projesi çizilir ve onay için yetkili kuruma verilir.

TEST ve DEVREYE ALMA İŞLEMİ

Test ve devreye alma bir projenin hayata geçirilmesinde son nokta olup tüm ekipmanların enerjilendirme öncesi saha testlerinin prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, elektriksel cihazların çalışır duruma getirilmesi ve sistemin işletmeye alınmasıdır.

Transformatör & O.G. Temini ve Tesisat İşleri

Elektrik enerjisinin üretimden iletim sistemine aktarılması ve iletim sisteminden dağıtım şebekesine aktarılmasında büyük rol oynayan transformatör merkezleri (diğer adıyla şalt sahaları) gelişmişliğin simgesi olan “elektrik enerjisi arz güvenirliği” açısından hayati öneme sahip tesislerdir.

İletişim


Merkez

Etkileşimli olarak proaktif “kutunun dışında“ düşünmeyi koordine edin.
0532 201 82 88

www.zeytunluelektrik.com

[email protected]

KONUM

Bize ulaşmak için
Bize Ulaşın

Bizi takip edin