DATA SİSTEMİ

Data, her ne kadar teknolojinin ilerlemesi ve kullanım alanlarının artması ile ortaya çıkmış bir kelime olarak görülse de, yıllardır içerisinde bulunduğumuz fakat gelişiminden pek haberdar olamadığımız bir olgudur.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Kişilere verdiğiniz bir kart ve bu kartı okuyarak kişinin çalışanın misafirin aracın giriş, çıkış saatlerini kaydeden, ilgili kapı bariyer turnikenin açılmasını kapanmasını sağlayan bir okuyucu sistemidir.

MERKEZİ SAAT SİSTEMİ

Binalarda bulunan lokal saatlerin tek bir merkezden kontrol ve yönetimini sağlayan teknolojidir.

OTOPARK YÖNLENDİRME SİSTEMİ

Otopark kaynaklarının daha verimli kullanılması, araç sahiplerinin güvenli, pratik ve konforlu park etmesi, zamanını daha verimli kullanabilmesi için Dijital Mühendislik olarak ileri teknolojili çözümler üretiyoruz.

SCADA

Bilgisayarlardan, haberleşme aletlerinden, algılayıcılardan veya diğer aygıtlardan oluşturulmuş denetlenebilen ve kontrol edilen bir sistemin genel adıdır.

SESLENDİRME & ACİL ANONS SİSTEMLERİ

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar.

TV/IPTV/SMATV Sistemi

Belirlenmiş sayıda televizyon kanalını uydu alıcı olmadan ve herhangi bir dijital platforma aylık yıllık abonelik ücreti ödemeden dairelerin veya otellerin odalarına gelen bir kablo üzerinden izlemesine olanak sağlar.

YANGIN ALGILAMA ve İHBAR SİSTEMLERİ

Bina içerisinde olası bir yangın tehlikesine karşı duman veya aleve duyarlı olan yangın sensörleri ve bu sensörlere bağlı yangın kontrol panelinin koordineli şekilde çalışmasını kapsar.

İletişim


Merkez

Etkileşimli olarak proaktif “kutunun dışında“ düşünmeyi koordine edin.
0532 201 82 88

www.zeytunluelektrik.com

[email protected]

KONUM

Bize ulaşmak için
Bize Ulaşın

Bizi takip edin